درباره ما

تاریخچه بیمارستان :

بیمارستان ایرانیان با عنوان بیمارستان تخصصی اعصاب و روان از سال ۱۳۸۱ به یاری خداوند و به ریاست آقای دکتر سیروس ایزدی و با بهره ­مندی از توانمندی­ های متخصصان و کارکنان خود مشغول به کار بوده و در راستای سیاست­ های کلان معاونت درمان دانشگاه ایران مصمم به استقرار و اجرای محورهای حاکمیت بالینی می ­باشد. بر این اساس مفادی را به عنوان خط­ مشی بیمارستان سر لوحه خود قرار داده است.

احداث این بیمارستان در زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع و زیر بنایی ۳۰۰۰ متر مربع در سال ۱۳۸۱ آغاز و تحت عنوان بیمارستان روانپزشکی ایرانیان شروع به فعالیت نمود. این بیمارستان دارای ۲۰۰ تخت فعال و دارای بخش آقایان ۱ و ۲ (اعصاب و روان)، بخش زنان ۳ (اعصاب و روان)، چهار بخش جانبازان، بخش اورژانس عمومی شبانه ­روزی، واحد مشاوره و روان­شناختی، مددکاری اجتماعی، کار درمانی، آزمایشگاه، داروخانه، کنترل عفونت، بهداشت محیط، تغذیه و رژیم ­درمانی، بهبود کیفیت، حقوق گیرنده خدمت، رسیدگی به شکایات، انفورماتیک و … می­ باشد.

در حال حاضر این بیمارستان تحت عنوان بیمارستان تخصصی اعصاب و روان و درجه یک مشغول به کار می ­باشد. همچنین واحدهای مختلف دیگری در این مجتمع درمانگاهی مستقر می­ باشد که وظیفه خدماتی، حمایتی و اداری بیماران بعهد این واحدها می­ باشد، از جمله اخد پذیرش و اسناد و مدارک پزشکی.

رسالت بیمارستان :

بیمارستان ایرانیان با تاکید بر ارائه بهترین مراقبت ­های درمانی در حیطه ­ی روانپزشکی در محیطی صمیمی و با هدف خدمت رسانی بهتر به بیماران و مراجعین محترم راه ­اندازی گردید. رسالت ما، ارتقای توانمندی ­های علمی و عملی پرسنل و استفاده از فناوری­ های جدید در جهت ارایه خدمات عالی به گیرندگان خدمت و بالابردن سطح رضایت مراجعه کنندگانی است که به این مرکز مراجعه می ­نمایند.

چشم انداز بیمارستان :

بیمارستان ایرانیان بر آن است تا سال ۱۴۰۰ با اتکال به نیروی لایزال الهی و تکیه بر رسالت و ارزش ­های سازمانی خود با ارائه برترین خدمات تشخیصی درمانی و با بهره­ گیری از فناوری ­های نوین در دسترس، برترین مرکز درمانی اعصاب و روان در ایران باشد.

 

اخبار سایت