هفته سلامت بیمارستان ایرانیان

دسته‌بندی: ,
بدون دیدگاه

به مناسبت هفته سلامت در یکشنبه مورخ ۹۷/۰۲/۰۲ در محوطه بیمارستان، روز سلامت مددجویان برگزار گردید. در این روز مددجویان به همراه کاردرمانگر و روانشناسان با حضور ریاست بیمارستان جناب آقای دکتر ایزدی، به فعالیت های هنری ( نقاشی، رنگ آمیزی روی سفال)، فعالیت های ورزش ( شطرنج، دارت و شوت آزاد بسکتبال)، بازی و فعالیت های گروهی پرداختند. در انتهایی مراسم برای مددجویان مسابقه دارت و شوت آزاد بسکتبال برگزار شد و به برندگان مسابقه جایزه ی تعلق گرفت.

 در روز سه شنبه مورخ ۹۷/۰۲/۰۴ به همین مناسبت پرسنل بیمارستان به همراه ریاست محترم بیمارستان، اقدام به پیاده رویی در پارک جوانمردان نمودند.

همچنین در روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۰۲/۰۴ همایش سلامت در آمفی تئاتر بیمارستان برگزار گردید. این همایش به هدف افزایش آگاهی والدین نوجوانان مدارس اطراف بیمارستان در خصوص ویژگی ها و آسیب های روانی دوران نوجوانی،رابطه ی تکنولوژی و سلامت جسم، نقش تغذیه در سلامت روان با سخنرانی به ترتیب جناب آقای دکتر ایزدی (پرفسور روانپزشک و ریاست و مدیرعامل محترم بیمارستان ایرانیان)، جناب آقای دکتر حضرتی زاده ( پزشک و معاون درمان بیمارستان ایرانیان) و سرکار خانم حاجی سلطانی ( کارشناس تغذیه و رژیم درمانی) برگزار گردید.

در روز پنچ شنبه مورخ ۹۷/۰۲/۰۶ جشن سلامت با محور آشپزی سالم توسط پرسنل بیمارستان در آمفی تئاتر برگزار گردید.

  • نویسنده
  • تعداد بازدید
    34 بازدید
۰دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاهی بنویسید

بیست + 1 =

اخبار سایت